Açlık Oyunları Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Açlık Oyunları Rpg

Açlık Oyunlarının büyüleyici dünyasında kendinizi bulacaksınız!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anabel Lyn Dokérs

2 posters
YazarMesaj
Anabel Lyn Dokérs

Anabel Lyn Dokérs

Şöhret Puanı : 0

Anabel Lyn Dokérs Empty
MesajKonu: Anabel Lyn Dokérs   Anabel Lyn Dokérs Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 11:09 pm

Ad: Anabel Lyn

Soyad: Dokérs

Rp Yaşı: 15

Kişisel Özellikler:
Sevimli, çalışkan ve azimlidir.Mutlu olduğu zaman çok tatlıdır ama sinirlendiği zaman hiç kimse onu tutamaz.Bir insanı öldürebilecek duruma gelir.Korkusuzdur ve fazlasıyla cesaretlidir.Açlık Oyunları dahil hiç bir şeyden korkmaz.Avlanmayı çok sever.Avına sinsice yaklaşır ve onun gözüne gözükerek zararsız bir ifade takınır.Avının ona güvendiğini sezdiği anda yaklaşarak yayını gererek gererek avlanır.Bu onun en önemli taktiğidir.

Kendimi bir boşluğa atılmış gibi hissediyorum.Etraf karanlık.bu karanlıkta mutluluk ve beraberlik yok.Mecbur mutsuz ve yalnızsın.Bu karanlığa atılan herkes yok olmamak için çaba harcıyor.Ama ben onlar gibi değilim.Ben yok olmak istiyorum.
Benim adım Rosa.
Benim adım Rosa ve burada olmamalıyım.Var olmamalıyım.
Ama varım.
Burada olmam benim hatam değil.İhanete uğramayı ben istemedim.Ama bunun, içinde bulunduğum duruma hiç bir etkisi yok.Ben yalnızlığa mahkum bir şekilde doğmuşum.
Geçmişi değiştirebileceğinizi bir düşünün.Ufacık bir değişiklikle felaketler zinciri başlatabilirsiniz..Birgün eski resimlere bakıyordum.Hem iyi hem de kötü anılarım vardı.İçimden kötü anılarımın yok olmasını istedim.Ve bir anda kendimi kötü anılarımın içinde buldum.Bu tuhaftı geçmişe gitmiştim.Bu kesinlikle bir rüya olmalıydı.Bu nedenle rüya olduğunu düşünerek kafama göre takıldım.Pişman olduğum ve sevmediğim şeyleri değiştirdim.Düzelttiğim olaydan bir ay sonra en yakın arkadaşımla küsmüştüm.Nedeni de şuan bulunduğum anıda yaşanan olaylardı.Bir konudan dolayı büyük bir kavga etmiştik.Ve küsmüştük.Ama bu büyük bir küslüktü.NOKTA.
Konuşmuyor.Aynı ortamda bile bulunmuyorduk.İkimizde yeni arkadaşlarla takılmaya başlamıştık.Tabii bizi barıştırmaya çalışan çok insan olmuştu.Ama bu pek etkiili olmamıştı ve o arkadaşımla hala küstüm.Ama bunu anı ziyaretlerimde değiştirmiştim.Keşke değiştirmez olaymışım.Anı ziyaretimi yaptığımda akşam üzeriydi.Hayal dünyamdan çıktığımda hala bunun rüya olduğunu düşünüyordum.Rahatlıkla yatağıma girdim.

Sabah gene aynı şekilde kalktım.Hazırlandım.Kahvaltımı ettim.Servisin kornasıyla dışarı çıktım ve yerime geçtim.Yol boyunca kitap okudum.Okula girince kendimi tuhaf hissettim.Bir değişiklik vardı ama anlayamıyordum.Dolabımın yanına gelince gördüğüm şey beni şaşırttı.Küs olduğum arkadaşım yanımda duruyordu.Oysaki küstüğümüz için okulunu bile değiştirmişti ama şuan burdaydı.Şaşırdım.Çünkü bana gülümsüyordu.Sanki hala çok yakın arkadaşmışız gibi.Aslında bir tuhaflık daha vardı.Diğer herkes bize nefretle bakıyordu.Anlayamıyordum.
Mecburen cesaretimi toplayarak sordum:
-Bunlar niye bize böyle bakıyorlar.
Eski arkadaşım cevapladı:
-Sanki bilmiyorsun.O kadar yaşanan şeyden sonra..!
Şaşkınlıkla ona baktım:
-..?
O sırada erkek arkadaşım Dan geldi.Beni aldırmadan yanımdan geçti ve bir kızla konuşmaya gitti.Koşarak yanına gittim:
-Hey Dan! Beni görmedin galiba.
Dan:
-Senin bu kadar yüzsüz olduğunun bilmiyordum.
Şaşkına döndüm.En sevdiğim insan tamı tamına bir yıldır çıktığım erkek arkadaşım utanmasa suratıma tükürecekti.Hala ne olduğunu anlamamıştım.Tekrardan Jenny'nin yanına döndüm.Ve bir yalan uydurarak olanları öğrenmeye çalıştım.Gittiğimde yalnızdı. Ona olanları sordum ve yalan olarakta geçen gün düşüp başımı yardığımı ve geçici bir hafıza kaybı geçirdiğimi söyledim.Ve bana bütün olanları anlatmasını söyledim.Bana inanmış gibi geldi.Merakla gözlerine baktım.Anlatmaya başladı.

O günkü geziyi anlattı.Tam küseceğimiz anda bir şey olmuş ve barışmışız.Ertesi gün okulda bir kavga olmuş.Bu kavga Dan ve Jen'in erkek arkadaşı arasında geçmiş.Kavgada bir galip çıkmamış.Çünkü öğretmenler gelmiş.Jen erkek arkadaşının yanına gitmiş.Ben ise Dan'ini yanına gitmek yerine Jen'in yanına gitmişim.Okulda ki herke bizim büyük aşkımızı bildiği için buna çok şaşırmış.Ve bana bir kin duymaya başlamışlar ama ben bunu hiç takmamışım.Tabii olaylar böylece devam etmiş.Hatta benim şuanda yeni bir erkek arkadaşım varmış...

Duyduklarım beni şok etmişti.Ben böyle bir şeyi nasıl yapmıştım.O anıyı değiştirmeseydim bunların hiç birş olmazdı ama ben geçmişe gitmemi bir rüya olarak görerk hiç bir şeyi umursamamıştım.Bu hata bana çok büyük bir karşılığa bedel olmuştu.
Diamante Darnéll
Admin | Stilist | Capitol Stilist Akademisi Müdiresi
 Admin | Stilist | Capitol Stilist Akademisi Müdiresi
Diamante Darnéll

Şöhret Puanı : 136

Anabel Lyn Dokérs Empty
MesajKonu: Geri: Anabel Lyn Dokérs   Anabel Lyn Dokérs Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 1:28 am

Anabel Lyn Dokérs; 15 yaşında, 9. Mıntıka halkıyla yaşamaktadır.
Herhangi bir itirazınız varsa pm ile bildiriniz.
http://hungergameseries.yetkinforum.com

Anabel Lyn Dokérs
1 sayfadaki 1 sayfası